مراسم گردهمایی و افطاری انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس

217238_MER9166_resize.JPGمراسم گردهمایی و افطاری انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس با حضور 450 عکاس انقلاب و دفاع مقدس در دوشنبه 23 تیرماه برگزار ‌شد.

در آغاز این مراسم معنوی که با حضور پیشکسوتان عکاسی در عرصه‌های انقلاب و دفاع مقدس همچنین فعالان حوزه‌های خبری و مستند و عکاسان جوان همراه بود آقای محمدحسین حیدری جانشین انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس ضمن خوش‌آمد گویی و تشکر از تشریف فرمایی تمام عکاسان و یادی از شهید جان‌بزرگی و عزیزان عکاس مرحوم عبدالحسین پرتوی ، خانعلی صیامی، عباس فتحی و... که امسال در جمع ما نیستند، بر سیاست‌های کلی تأسیس انجمن و دغدغه‌های حفظ و نگهداری نگاتیوهای دوران انقلاب و دفاع مقدس و جلوگیری از تخریب بیشتر آن‌ها تاکید کردند. سپس مراسم قرعه‌کشی مکه مکرمه و مشهد مقدس توسط تعدادی از پیشکسوتان عکاس برگزار گردید. اسامی منتخبین نفرات اصلی مکه مکرمه محمد صیاد، سیدحسین هاشمی، سیاوش پرتویی و جایگزین غلام‌رضا دادبین، رسول اولیاء‌زاده و احمد جان‌میرزایی و منتخبین سفر مشهد مقدس آقایان یدالله وزیری، محمود بدرفر، هوشنگ سلامت، ناصر درخشانی، محمود حاج‌محمدی، علی قلمسیاه ، همت خواهی، محسن شاندیز، امیرعلی جوادیان، مهدی منعم، خسرو ورکانی، محمد کاظمیان و خانم‌ها مرضیه موسوی، پوراندخت پرتویی، فرزانه افتخاری اعلام شد.

شایان ذکر است ‏ مـراسم پـس از صـرف شـام در یـک فضـای بسیـار صمیمانه و گـپ و گـفـت‌های خـودمانی بین عکاسان به پایان رسید.

بازگشت به صفحه رویدادها