نمایشگاه عکس های سعید حاجی خانی در دوران دفاع مقدس

910629_2.jpgانجمن عکاسان انقلاب و دفاع به مناسبت سی دومین سالگرد آغاز جنگ تحمیلی با هدف تجدید خاطره و انتشار آثار، فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس نمایشگاهی از عکسهای سعید حاجی خانی عکاس دفاع مقدس در نگارخانه حوزه هنری استان زنجان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس این نمایشگاه با 40 قطعه عکس رنگی در ابعاد 70×50 و 70×100 شامل تصاویری ویژه و منتشرنشده از زندگی رزمندگان اسلام و ثبت لحظات ماندگارازفضاهای فرهنگی، معنوی آنها در دوران هشت سال جنگ تحمیلی است .

این نمایشگاه که با تشویق و دلگرمی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و حوزه هنری استان زنجان همراه می باشد همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین نظامی و هنری این استان در نگارخانه حوزه هنری این استان افتتاح خواهد شد .

شایان ذکر است سعید حاجی خانی دارای مدرک درجه سه هنری از وزارت ارشاد اسلامی و مسئول تولید هنری ، فرهنگی قرارگاه خاتم الانبیاء و لشکر علی ابن ابی طالب سپاه در سالهای جنگ بوده است و هم اکنون بیشتر در حوزه فیلم سازی فعالیت می کند و مسئولیت انجمن سینمای جوان شهرستان ابهر را بر عهده دارد.

نمایشگاه عکس های سعید حاجی خانی از تاریخ 1/7/91 لغایت 6/7/91 بمدت شش روز در نگارخانه حوزه هنری زنجان واقع در میدان انقلاب ، جنب سینما قدس در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .

بازگشت به صفحه رویدادها